SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

İyi ki varsınız

İyi ki varsınız
Bu haber 16 Temmuz 2018 - 0:35 'de eklendi ve 110 kez görüntülendi.

Yayın hayatında 15 yılı geride bırakıp, 16’ncı yılına girerek aralıksız yayın hayatını sürdüren, ilçenin ilk Gazetesi olan Çermik Gazetesi’ne yurtiçi ve yurtdışından kutlama mesajları yağdı.

Gazetemiz Sahibi Hadice Boztepe, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Çermik Gazetesi’nin ilkeli, tarafsız, haktan ve hukuktan yana, insan haklarına saygılı yayınını sürdüreceğini söyledi.

Yurdun dört bir yanından ve başta Almanya ve İsviçre olmak üzere yurtdışından kendilerini arayarak, mesaj göndererek kutlayan ve başarı dileklerinde bulunan herkese sonsuz teşekkür ettiklerini bildiren Gazetemiz Sahibi Boztepe, şöyle konuştu;

“-İlçenin ilk Gazetesi olan Çermik Gazetesi, sorunlara çözüm üreten, sorunları dile getiren, basın ilkeleri doğrultusunda yayın hayatını daha yenilikçi, daha atılımcı olarak sürdürecektir. Gerek gazetemiz ve gerekse internet sitemiz, en fazla okunan, takip edilen, beğenilenler arasında yer alması bizleri çok mutlu etmektedir. Bu, hemşerilerimizden aldığımız güçle gerçekleşti. Aynı desteği bundan sonra da göreceğimize inancımız tamdır. Her şey güzel ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için. Sonsuz teşekkür ediyorum. Bir teşekkür de bize gazetelerinde ve internet sayfalarında yer verip, sevincimize ortak olan gazeteci arkadaşlarımıza.İyi ki varsınız…”

T.C. Başbakanlık, Basın, Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, Diyarbakır İl Müdürü Fikret Dişlioğlu da gönderdiği teşekkür belgesinde, “Kurulduğu günden bu yana sürdürdüğü ilkeli, objektif ve tarafsız yayın çizgisi ile ilimizin önemli gazetelerinden biri olan Çermik Gazetesi, özverili çalışmaları ile okuyucularının takdirini kazanmıştır…” denildi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa