SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Jandarma öğretmenleri unutmadı

Jandarma öğretmenleri unutmadı
Bu haber 26 Kasım 2018 - 0:01 'de eklendi ve 214 kez görüntülendi.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İlçemiz Jandarma Komutanlığı ekipleri, yol kontrollerinde servisteki öğretmenlere fidan hediye ederken, diğer grup da öğretmenleri okullarında ziyaret ederek karanfil hediye ettiler.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun, astsubay ve erbaşlar, öğretmenleri okullarında ziyaret ederek karanfil hediye ederek öğretmenler gününü kutladı. Programda şehitlerimizin öğretmen olan çocukları da unutulmadı.

İlçemiz Jandarma Komutanlığı personeli, ilçemiz merkez ve kırsalında görev yapan öğretmenleri okullarında ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı. Ziyaret sırasında öğretmenlere karanfil hediye eden Jandarma personeli, öğretmenlerle sohbet ettiler. Öğretmenler, Jandarma personeline göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek, “Bizleri özel günümüzde hatırlayan ve yanımızda olan Jandarmamıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Jandarma personelleri ayrıca, şehitlerin öğretmen olan çocuklarına yönelik ziyaretler de gerçekleştirdi. Şehitlerin, öğretmen çocuklarını okullarında ziyaret eden İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun ve Jandarma personeli ile şehitlerin öğretmen çocukları arasında duygusal anlar yaşandı. Şehit çocukları, Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun ve jandarma personeline teşekkür ederek, “Her zaman yanımızda olan jandarma personeline, böylesi bir günde de yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa