SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Jandarma sokak hayvanlarını unutmadı

Jandarma sokak hayvanlarını unutmadı
Bu haber 29 Haziran 2020 - 0:18 'de eklendi ve 17 kez görüntülendi.

Jandarma ekipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yiyecek bulmakta sıkıntı çeken sokak hayvanlarına yem desteği sağlıyor.

İlçemiz Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler,  gerek sokağa çıkma yasağı süresinde gerekse de sonrasında hayvanseverlerin yanı sıra İlçe Jandarma Komutanlığı önünde bulunan alana sokak hayvanları için yer oluşturarak mama, yem ve su bıraktı. Bunun yanı sıra yine sokak hayvanlarının yoğun bulunduğu noktalara mama, yem ve su desteği sağladı.

İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan açıklamada, süreç boyunca jandarma personelinin sokak hayvanlarını gözetlediğini belirterek şöyle denildi;

“Kaymakamımız Nazlı Demir’in talimatları ve gönüllü vatandaşlarımızın da desteğiyle sokak hayvanlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmalar yürütüldü. Bizler de İlçe Jandarma Komutanlığı olarak, sokak hayvanlarının gözetilmesi, korunması ve yaşamını sürdürebilmesi için İlçe Jandarma Komutanlığı önünde bulunan alana güzel bir yer oluşturarak, sokak hayvanlarının yem, mama ve su ihtiyacını gideriyoruz. Hayvanları sevip, koruyup, gözetmemiz tüm insanlığın amaçlarından birisi olmalıdır. Çocuklarımıza da bu sevgiyi aşılamamız gerekiyor.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa