SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kadınlarımız Peygamberler Şehrinde

Kadınlarımız Peygamberler Şehrinde
Bu haber 03 Mart 2019 - 23:44 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

İlçemiz kırsalında yaşayan kadınlar, Peygamberler Şehri Şanlıurfa’yı ziyaret ederken, ilk kez şehir dışına çıkan kadınlarımız oldu.

Kaymakam Nazlı Demir öncülüğünde başlatılan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, SYDV, Aile Hekimliği ve Müftülüğün ortak olduğu “Mutlu Kadın, Mutlu Aile, Mutlu Toplum” projesi, eğitimin yanı sıra sosyal hayatta da kadınlarımıza destek oluyor.

Yapılan proje kapsamında kadınlarımız her konuda eğitim alırken, bu programların bir bölümüne Kaymakam Nazlı Demir de bizzat katılarak kırsaldaki kadınlar ile bir araya geliyor. Bu program çerçevesinde Korudağ kırsal mahallesindeki kadınlar, Kaymakam Nazlı Demir’den gezi talebinde bulundu. Kaymakam Nazlı Demir de kadınların bu isteğini kırmayarak talimat verdi ve Şanlıurfa’ya bir gezi düzenlendi.

Gezi kapsamında 75 kadın, Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik yerleri olan Balıklıgöl, Hz. İbrahim’in ateşe atıldığı mağara ve Hz. Eyüp’ün sabır mağarasını gezdiler. İlk kez ilçe dışına çıkan kadınların da yer aldığı gezi grubunda, kadınların Peygamberler Şehri Şanlıurfa’nın manevi havasını yaşamaktan dolayı mutlu olurken, Kaymakam Nazlı Demir’e de teşekkür ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa