SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaldırım işgali için somut adımlar atılacak

Kaldırım işgali için somut adımlar atılacak
Bu haber 28 Temmuz 2019 - 23:12 'de eklendi ve 268 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret etti. Kaymakam Demir, kaldırım işgalinin önlenmesi için somut adımlar atılmasını istedi.

Kaymakam Demir, beraberinde ilçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun ve Emniyet Amir Vekili Komiser Kamil Kabakçılı ile birlikte Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret etti. Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İskender Çakır ve üyeler tarafından karşılanan Kaymakam Demir ve beraberindekiler, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Çakır ve üyelerden esnafların durumları ile ilgili bilgi aldı. Esnafların sıkıntılarını da dinleyen Kaymakam Demir, çözüm konusunda birlikte çalışma yürütüleceğini söyledi.

Kaymakam Nazlı Demir, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İskender Çakır ve üyeleriyle yaptığı görüşmede kaldırım işgali konusuna da değindi.

Kaymakam, kaldırım işgalinin ilçemizin önemli sorunlarından biri olduğunu belirterek, insanların kaldırımda yürüyemez duruma geldiklerini, bunun için somut adımlar atılması gerektiğini söyledi. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İskender Çakır ve üyeler de Kaymakam Demir’in desteğiyle çalışmalar yürüterek sorunu çözme sözü verdiler.

Ziyarette esnafların önemine de değinen Kaymakam Demir, bu ziyaretlerin sık sık devam edeceğini, her zaman esnafın yanında olduğunu, ilçe esnafının huzurlu ve mutlu bir şekilde daha rahat çalışabilmesi için gereken tüm desteğin sağlanacağını belirtti.

 

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa