SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kameralı güvenlik…

Kameralı güvenlik…
Bu haber 29 Ocak 2018 - 0:19 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

-Kamera sayısı 103’e çıkarıldı, hepsi de MOBESE’ye bağlandı

 

Her yıl binlerce insanın termal turizm ve doğa turizmi nedeniyle geldiği ilçemiz, güvenlik kameraları ile izlenecek. Kamera sayısı 103’e çıkarılırken, hepsinin de MOBESE sistemine bağlandığı bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, ilçede çeşitli olumsuzlukları önlemek, vatandaşın mal ve can güvenliğini sağlamak amacıyla başta çarşı içi olmak üzere ana caddeler ve büyük sokaklar kameralarla donatıldı. Uzun süreden beri bakım ve onarımları yapılan mevcut 85 kameraya ek olarak 18 yeni kamera da çeşitli yerlere takıldı.

Yetkililer toplam 103 kamera ile ilçenin tamamının izlenebildiğini, mevcut 18 kameranın da MOBESE sistemine bağlandığını belirterek, “İlçedeki vatandaşlarımızın yanı sıra özellikle yoğunluğun yaşandığı yaz aylarında olmak üzere 12 ay yerli ve yabancı turistler gelmektedir. İlçemiz en huzurlu ilçelerden biri olmasına rağmen gerekli önlemleri alarak bu huzuru daha üst seviyeye çıkarılmak amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda da çalışma yapılmaktadır. Bu yapılanlar tamamen vatandaşlarımızın huzuruna yöneliktir” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa