SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kamuoyunun sesisiniz

Kamuoyunun sesisiniz
Bu haber 15 Temmuz 2019 - 0:11 'de eklendi ve 180 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, gazetemizin 17’nci yıldönümü kapsamında Gazetemizi ziyaret etti. Kaymakam Demir, gazetemizin çok önemli bir misyon üstlendiğini belirterek, kamuoyunun sesi olduğumuzu söyledi.

Kaymakam Nazlı Demir, geçtiğimiz hafta 17’nci yılını geride bırakan gazetemizin kuruluş yıldönümünü kutlamak amacıyla ziyaret etti. Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe ve Yazı İşleri Müdürümüz Levent Boztepe tarafından karşılanan Kaymakam Nazlı Demir, bir süre sohbet ederek gazetenin işleyişi hakkında bilgi aldı.

Gazetemizin yayın çizgisini takdir ettiğini ifade eden Kaymakam Demir, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Hem yapılan çalışmaların vatandaşa aktarılması hem de vatandaşların sorunlarını dile getirmesinde gösterdiğiniz hassasiyet ve uyguladığınız çizginin taraflı tarafsız herkesin beğendiğini düşünüyorum.

İlçemizin sesi, kulağı oluyorsunuz, hem tecrübeniz hem de çekirdekten yetişme kadronuz ile mesleğin hakkını vererek çok önemli bir misyon üstleniyorsunuz. Gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki vatandaşlarımıza da gazetenin ulaşması ve onların ilçelerinden haberdar olması da sıla özlemi çeken vatandaşlar için ayrıca bir mutluluktur. Bu aynı zamanda ilçe ile ilçe dışında yaşayan vatandaşlar arasında köprü vazifesi de görmektedir.

Bundan sonraki yayın hayatınızda da başarılar dilerken, bizler de elimizden geldiği ölçüde yerel medyaya desteklerimizi sürdüreceğiz.”

Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe ve Yazı İşleri Müdürümüz Levent Boztepe de nazik ziyaretlerinden ve güzel düşüncelerinden dolayı Kaymakam Nazlı Demir’e teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa