SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaplıcaların geliştirilmesi sağlanacak

Kaplıcaların geliştirilmesi sağlanacak
Bu haber 02 Eylül 2019 - 0:26 'de eklendi ve 242 kez görüntülendi.
  • Milletvekilleri kaplıca bölgesinde incelemelerde bulundu

 

Diyarbakır Milletvekilleri Mehdi Eker ve Ebubekir Bal ilçemizi ziyaret etti. İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir ve Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nu ziyaret eden vekiller, ilçemizde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ak Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mehdi Eker, Ebubekir Bal ve il yöneticileri ile birlikte ilçemize geldi. Belediye Başkanlığı önünde Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Başkanı Hayrettin Kızılaslan ve partililer tarafından karşılanan milletvekilleri, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve ilçe yönetimiyle görüşerek yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yapılan görüşmelerin ardından çeşitli incelemelerde bulunmak üzere kaplıcalar bölgesine giden heyet, burada İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir ile bir araya geldi.

Tarihi büyük ve küçük paşa hamamlarında yapılan yenileme çalışmalarını inceleyen heyete, Kaymakam Nazlı Demir ve Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu bilgi verdi.

Kaplıcaların geliştirilmesi konusunda büyük çaba harcayan Kaymakam Demir, kaplıca çevre düzenlemesi, otellerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve birçok konuda düşüncelerini ve projelerini, milletvekilleri Eker ve Bal’la paylaştı.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da daha önce küvetli ve özel hamamlarda yapılan yenileme çalışmaları anlattı. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, büyük ve küçük paşa hamamında yapılan yenileme çalışmaları hakkında da milletvekillerini bilgilendirdi.

Milletvekili Eker de Çermik’in kendileri için önemine dikkat çekti. Milletvekili Eker, Çermik’ten gelen bütün projeleri devletin imkanları dahilinde geri çevirmeyi onayladıklarını, bundan sonra da Çermik’in geliştirilmesi ve güzelleştirilmesi için yapılacak tüm çalışmalarda desteklerini esirgemeyeceklerini söyledi.

Kaymakam Nazlı Demir ve Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçeye gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı Milletvekilleri Mehdi Eker ve Ebubekir Bal’a teşekkür ettiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA