SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Karamehmetoğlu; “50 yıllık sorunları çözdük”

Karamehmetoğlu; “50 yıllık sorunları çözdük”
Bu haber 03 Mart 2019 - 23:50 'de eklendi ve 311 kez görüntülendi.
  • Eker; “Ak Partiye destek vermek, Çermiklilerin kendisine destek vermesi demektir”

 

Ak Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mehdi Eker ve Ebubekir Bal, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na destek için ilçemize geldi. Milletvekili Eker, Ak Partiye verilecek desteğin, Çermiklilerin kendisine destek vermesi anlamına geldiğini söylerken, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ise kısa sürede 50 yıllık sorunları çözdüklerini söyledi.

Ak Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mehdi Eker, Ebubekir Bal ve il yönetim kurulu üyeleri, ilçemize gelerek Belediye Başkan Adayı Şehmus Karamehmetoğlu’na destek oldular. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Cumhur İttifakı ortağı MHP İlçe Başkanı Veysel İpek ve parti yönetimi tarafından seçim bürosu önünde karşılanan Milletvekilleri Eker, Bal ve beraberindekiler kadın kolları ve vatandaşlarla sohbet ettiler.

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, Ak Partiye destek vermenin, Çermiklilerin kendisine destek vermesi anlamına geldiğini belirterek, şöyle konuştu;

“Yerel yönetimler, merkez yönetim ile çalışırsa daha fazla destek alır ve daha güçlü yatırımlar gerçekleştirir. Yerel yönetimler ile merkezi hükümet birbirinin desteğinden istifade etmelidir. Biz kardeş belediyecilik projesini gerçekleştirdiğimizde, batıda büyük yatırımların olduğu belediyelerimizin tecrübesinden, imkânlarından kardeş belediyeyi de faydalandırıyoruz. Bütün bunlar göz önüne alındığında bütün Çermikli kardeşlerimin buna dikkat ederek, Ak Partiye verilen oyun, Çermiklilerin kendisine destek vermesi anlamına geldiğini bilmelidir. Kimileri sadece Belediye Başkanı olmak istiyor, memleket umurunda değil, kimisi de siyasi rekabet nedeniyle zarar vermek istiyor. Bunlara geçit vermemeliyiz.”

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da birçok ilde doğal gaz yokken doğal gazı getirdiklerini, hem ilçe merkezinde hem de kırsalda yol çalışmaları yaptıklarını, asbest borularla su içilirken, tüm şebekeyi yenilediklerini belirtti. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, ilçede bir park bile bulunmazken şu anda dört parkın bulunduğunu ve iki parkın da yapımına devam edildiğini sözlerine ekledi.

Partililer ile yapılan sohbetin ardından Milletvekili Mehdi Eker, Ebubekir Bal ve beraberindekiler, Çarşı Caddesindeki esnafları ziyaret ederek, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na destek istediler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa