SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Karamehmetoğlu Ailesinin düğününde davetliler yerinde duramadı

Karamehmetoğlu Ailesinin düğününde davetliler yerinde duramadı
Bu haber 11 Ağustos 2019 - 1:00 'de eklendi ve 372 kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nun yeğeni Bekir Karamehmetoğlu ile Zeynep Karamehmetoğlu’nun düğününde davetliler yerinde duramadı. Düğüne Kaymakam Nazlı Demir’de katılarak, Karamehmetoğlu Ailesinin sevincine ortak oldu.

Karamehmetoğlu Ailesinin Akay Düğün salonunda Zeynep ve Bekir Karamehmetoğlu’nun düğününe ilçe merkezi ve mahallelerin yanı sıra çevre il ve ilçeler ile yurdun dört bir yanından davetliler katıldı.

Düğün öncesi aynı salonunda hayır yemeği de verildi. Yemekte davetlilere mahalli yemeğimiz olan “Herse” de ikram edildi.

Düğünde mahalli sanatçılar günün sevilen Türk Halk Müziği parçalarını seslendirirken, halay ve delilo ile de konuklar coştu.

Başını Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nun çektiği halayda, Kaymakam Nazlı Demir, Gelin Zeynep ile birlikte oynadı. Kaymakam Demir’e, Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun, Emniyet Amir Vekili Komiser Kamil Kabakçılı da eşlik etti.

Düğün gece geç saatlere kadar sürdü. Çermik Gazetesi olarak Zeynep ve Bekir Karamehetoğlu’na ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa