SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Karamehmetoğlu vatandaşlarla iftarda buluştu

Karamehmetoğlu vatandaşlarla iftarda buluştu
Bu haber 12 Mayıs 2019 - 23:53 'de eklendi ve 103 kez görüntülendi.

İlçemizde Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, iftar çadırını ziyaret ederek vatandaşlara yemek dağıttı ve hayırlı ramazanlar temennisinde bulundu.

Belediye meydanı önünde Kızılay ile birlikte açılan çadırda iftar öncesi vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Kızılay ekipleri ile birlikte vatandaşlara yemek dağıtımı yaptı.

İftar öncesi vatandaşlarla sohbet de eden Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu,

“Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan Ayının ilçemizde manevi iklimine uygun yaşanabilmesi için her türlü hazırlığı yaptık. Ramazan Ayı iyilik ve huzur ayıdır.

Kurduğumuz iftar çadırı tüm vatandaşlarımıza açıktır. Bu sofra milletimizin sofrası, burada oruçları açmanın ayrı bir maneviyatı var. Fakiri, zengini, öğrencisi, yaşlısı herkes Allah için aynı sofra başında toplanıyor, dua edip oruç açıyor. Biz sadece o masayı kurup bu güzelliğe vesile oluyoruz.

Önümüzdeki günlerde Ramazan Ayı ile ilgili farklı etkinlikler de planlıyoruz. Ramazan ayı birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendiği önemli günler. Bugünlerin feyzinden faydalanmamız gerekir” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa