SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Karamehmetoğlu, yılın Belediye Başkanı

Karamehmetoğlu, yılın Belediye Başkanı
Bu haber 03 Eylül 2018 - 0:27 'de eklendi ve 231 kez görüntülendi.

İlçemiz Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, yılın Belediye Başkanı seçildi. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, ödülünü önümüzdeki Ekim ayı içerisinde Ankara’da alacak.

Kısa zamanda birçok projeyi hayata geçiren Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, büyük bir ödüle layık görüldü. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, Kamu-Der tarafından yılın Belediye Başkanı seçildi.

İlçemizde içme suyu, park projeleri, hamamların yenilenmesi gibi büyük projeleri hayata geçiren, doğal gaz için girişimlerde bulunarak ilçeye gelmesine katkı sunan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği tarafından yapılan yılın belediye başkanları organizasyonunda aday gösterildi.

Karamehmetoğlu, yapılan anket ve saha çalışması sonucunda yılın Belediye Başkanı olmaya hak kazandı. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, Ekim ayı içerisinde Ankara’da bir otelde yapılacak törenle ödülünü alacak.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, tek amaçlarının vatandaşa hizmet etmek olduğunu belirterek, şöyle konuştu;

“Bizim tek derdimiz var o da Çermik’in kalkınması ve güzelleşmesidir. Bunun için belediye olarak tüm imkânlarımızı kullanıyoruz. Bugün burada yaptıklarımız ileride vatandaşlarımızın daha temiz ve daha sağlıklı bir Çermik’te yaşaması içindir. Bu tür ödüller de bizim çalışmalarımızda itici güç oluşturmaktadır. Çünkü ne yazık ki ilçemize yaptığımız hizmetleri suiistimal eden kişiler olduğunu duyuyoruz. Vatandaşlarımız bunlara çok şükür fırsat vermemektedir. Yanı başlarında yapılan hizmetleri görmeyip, kötüleyen kişilere karşı Türkiye’nin en önemli derneklerinden birinin görüp, bizi bu ödüle layık görmesi, sanırım onlar için de en güzel cevap olmuştur.

Bundan sonra da yolumuzdan sapmayarak, Çermik’imizi güzelleştirmek için çalıştırmaya devam edeceğiz. Çünkü bizim işimiz gücümüz Çermik’tir.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa