SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Ablaları sevindirdi

Kaymakam Ablaları sevindirdi
Bu haber 03 Haziran 2019 - 0:24 'de eklendi ve 105 kez görüntülendi.

İlçemizdeki yetim öğrencilere bayram öncesi ayakkabı alındı. Kaymakam Nazlı Demir, “çocuklarımızı çok seviyoruz, tüm imkânlarımız onların ve dolayısıyla bizim geleceğimiz içindir” dedi.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen bisiklet dağıtım töreninde yetim çocukların heyecan ve sevincine ortak olan Kaymakam Demir, çocukların mutluluğuna bir mutluluk daha ekledi.

Tören sonra İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Ebubekir Tekdemir’e talimat veren Kaymakam, tüm çocuklara ayakkabı alınması talimatını verdi. Çocuklara kısıtlama getirilmemesini, istedikleri ayakkabıları seçmesi talimatını veren Kaymakam Nazlı Demir’e, yetim çocuklar teşekkür etti.

Kaymakam Nazlı Demir, daha önce de ifade ettikleri gibi ilçede mağdur ve ihtiyaç sahibi tüm ailelere imkânlar dâhilinde yardım ettiklerini ve ihtiyaçlarını giderdiklerini, bundan sonra da bu doğrultuda çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

Tüm çocukları sevdiklerini fakat özellikle annesi veya babası vefat etmiş olanlar ile şehit ve gazi çocuklarına her türlü imkân ve desteği sağlayacaklarını söyleyen Kaymakam Demir, çocuklara yapılan yatırımın dolayısıyla geleceğimize yapılan yatırım olduğunu da sözlerine ekledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa