SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam: “Aile bağları güçlü bireyler daha başarılı”

Kaymakam: “Aile bağları güçlü bireyler daha başarılı”
Bu haber 05 Ocak 2020 - 23:41 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.

-Kırsalda ailelere psikolojik eğitim veriliyor

 

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, Yiğitler ve Başarı mahallelerini ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Uzman PsikologSadık Sun tarafından ailelere verilen psikolojik eğitim seminerine de katıldı. Kaymakam Demir, aile bağları güçlü bireylerin daha başarılı olduğunu söyledi.

Kaymakam Demir “Kadının Gücü Toplumun Gücü” projesi kapsamında ADEM ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde kurs açılan Yiğitler ve Başarı Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Uzman Psikolog Sadık Sun’un da katılarak Aile Danışmanlığı semineri verdiği programa da katılan Kaymakam Demir, ailenin önemine vurgu yaptı. Ailenin toplumun temel yapı taşı olduğunu belirten Kaymakam, aile bağları güçlü bireylerin daha başarılı olduğunu ve bunun geleceğimiz için önemli olduğunu söyledi.

Özellikle kadınların yoğun ilgisi ile karşılaşan Kaymakam Demir, ziyarette vatandaşların dilek ve şikâyetlerini de dinledi. Eksikleri yerinde tespit etmek için kırsal mahalle ziyaretlerine devam edeceğini belirten Kaymakam, eksiklerin ilgili kurumlarla işbirliği içerisinde çözülmesi için çalışacaklarını ifade etti.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa