SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Demir, aileler ve esnaflarla birlikte

Kaymakam Demir, aileler ve esnaflarla birlikte
Bu haber 23 Eylül 2019 - 0:14 'de eklendi ve 195 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir hane ve esnaf ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Kaymakam Demir, ziyaretler çerçevesinde ailelerin ve esnafların sorunlarını yerinde dinledi.

Kaymakam Demir, beraberindeki kurum amirleri ile birlikte ilçe merkezindeki esnafları ziyaret etti.

Ziyaret ettiği esnaflarla oturup sohbet eden Kaymakam Demir, esnafların sorun ve sıkıntılarını dinledi. Kaymakam Nazlı Demir, bundan önce de olduğu gibi bundan sonra da ziyaretlerin devam edeceğini, her zaman esnafın yanında olduğunu ve ilçe esnafının huzurlu ve mutlu bir şekilde daha rahat çalışabilmesi için gereken tüm desteğin sağlanacağını belirtti.

Ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar ise, ilgi ve alakalarından ötürü Kaymakam Nazlı Demir’e teşekkür ettiler.

Kaymakam Nazlı Demir, aile ziyaretleri kapsamında ise Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Kudbettin Çelikten ile birlikte Semra Ocak ve Zeytun Ocak ailelerini ziyaret etti.

Hane ziyaretlerinde bulunduğu ailelerle bir süre sohbet eden Kaymakam Demir, ailelerin talep ve sıkıntılarını dinleyerek, isteklerini sordu.

Vatandaşların sıkıntılarını belirleyip çözüm bulmak için burada olduklarını belirten Kaymakam Demir, bu nedenle vatandaşın kendisine gelmesini beklemeden, kendilerinin vatandaşın ayağına gitmeye devam edeceğini söyledi.

Yapılan ziyaretlerden dolayı çok mutlu oldukları gözlenen aileler, Kaymakamı Nazlı Demir’e bu tür ziyaretlerinin kendilerini çok sevindirdiğini, yapılan ziyaretlerle devletin sıcak ve şefkatli kollarını yakından hissettiklerini söyleyerek Kaymakam Nazlı Demir’e teşekkür ettiler.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa