SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Demir, güvenlik güçleriyle

Kaymakam Demir, güvenlik güçleriyle
Bu haber 29 Aralık 2019 - 23:34 'de eklendi ve 333 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, Gürüz Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret ederek erbaş ve erler ile bir araya geldi.

Kaymakam Nazlı Demir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun ve İlçe Emniyet Amir vekili Burak Zafer Dündar ile birlikte Gürüz Jandarma Karakolu’nu ziyaret etti.

Burada erbaş ve vatani görevini sürdüren erler ile bir araya gelen Kaymakam Nazlı Demir, bir süre sohbet ettikten sonra, gözlem noktalarında incelemelerde bulunarak İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun’dan bilgi aldı.

Kaymakam Nazlı Demir; “evlerimizde rahat bir şekilde uyuyorsak, çocuklarımız rahatlıkla eğitimlerini sürdürüyorsa, huzur ve güven ortamı içerisinde olmamızı güvenlik güçlerimize borçluyuz. Gerek askerimiz, gerek polisimiz, gerekse de güvenlik korucularımız, güzide vatanımız için gözünü kırpmadan görevlerini yerine getiriyorlar. Bizler de onlarla bir araya gelerek moral ve destek vermek için ziyaret ettik. Allah hiçbirinin ayağına taş değdirmesin” dedi.

Kaymakam Nazlı Demir ve beraberindekiler, daha sonra Şehit Polis Memuru Siraç Balpetek Güvenlik Korucu Noktasını ziyaret ederek, güvenlik korucularıyla bir araya geldi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA