SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Demir, mahallelinin sorununu dinledi

Kaymakam Demir, mahallelinin sorununu dinledi
Bu haber 15 Eylül 2019 - 23:26 'de eklendi ve 146 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemeye devam ediyor. Kaymakam Demir, ziyaretleri kapsamında Çukurelma kırsal mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Kaymakam Nazlı Demir, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve kurum amirleri ile birlikte kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Çukurelma Mahallesine giderek vatandaşlarla buluştu.

Kaymakam Nazlı Demir, kırsal mahallelerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını yerinde incelemek üzere ziyaretlerine kaldıkları yerden devam ediyor. Çukurelma ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaymakam Demir, mahalle sakinlerinin sorunlarını ve dileklerini tek tek dinledi.

Mahalle sakinleri Kaymakam Nazlı Demir’e YİKOB tarafından yaptırılan köy içi parke taşlarının tamamlanmasından dolayı da ayrıca teşekkür etti.

Kaymakam Nazlı Demir de mahalle içinde yaptığı incelemede mahallenin yepyeni bir görünüme kavuştuğunu ve mahalle sakinlerinin yeni yapılan taş döşemesinin temiz kullanması gerektiğini söyledi.

Kaymakam Nazlı Demir;

“Yapılan ziyaretlerle bütün mahallelerimize ulaşıp vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemek, herhangi bir nedenle kamu hizmetlerine erişemeyenlere ulaşarak istedikleri hizmeti sunmak, sorunlarını dinlemek, devletimizin şefkat elini en ücra mahalleye kadar uzatmak, mahalle sorunlarını mahallede bizzat dinlemek ve çözümü için gerekli çalışmaların yapılmasını hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa