SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Demir, yemekleri evlere dağıttı

Kaymakam Demir, yemekleri evlere dağıttı
Bu haber 11 Mayıs 2020 - 0:48 'de eklendi ve 62 kez görüntülendi.
  • Virüs sonrası da yemekler evlere teslim edilecek

 

İlçe Kaymakamı Nazlı Demir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza bağlı Aşevi personeli ile birlikte sıcak yemek dağıttı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına bağlı Aşevi tarafından sıcak yemek hizmeti verilen vatandaşları ziyarete devam eden Kaymakam Nazlı Demir, 120 haneye sıcak yemek hizmeti veren Aşevinde yemeklerin Koronavirüs ile mücadele sürecinden sonra da evlere teslim edileceğini ifade etti.

Yaklaşık 20 yıldır hizmet veren aşevinde bugüne kadar yemekler vatandaşlar tarafından aşevine gelinerek teslim alınıyordu. Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında sosyal mesafeyi korumak amacıyla yemekler,hanelere götürülerek vatandaşlara de teslim edilmeye başlandı.

Yaptığı ziyaretlerde vatandaşların memnuniyetini gören Kaymakam Nazlı Demir, bu süreçten sonra da yemek dağıtımının evlere teslim şeklinde devam edeceğini ifade etti.

Vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Demir, bu zorlu günlerin elbet sona ereceğini söyledi. Kaymakam Demir, vatandaşların gerek kendileri gerekse de sevdiklerinin sağlığı için biraz daha sabır göstermelerini istedi. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, bütün gücü ve imkanlarıyla vatandaşının yanında olduğunu vurgulayan Demir, çocuklara çeşitli oyuncaklar hediye etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa