SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Demir YKS’de başarı bekliyor

Kaymakam Demir YKS’de başarı bekliyor
Bu haber 23 Şubat 2020 - 23:39 'de eklendi ve 311 kez görüntülendi.
  • Ercan Demirkol Anadolu Lisesini ziyaret etti, öğrencilere tavsiyede bulundu

 

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, Ercan Demirkol Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Kaymakam Demir, Yükseköğretim Kurumları Sınavında başarı beklediklerini söyledi.

Kaymakam Nazlı Demir, beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Büyükbayram ile birlikte Çermik Ercan Demirkol Lisesini ziyaret etti. Okul Müdürü Fehmi Biçen ve öğrenciler tarafından karşılanan Kaymakam Demir ve beraberindekiler, daha sonra 12’nci sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.

Kaymakam Demir, öğrencilerle sohbet ederek, onların hedefleri ve gitmek istedikleri üniversiteler hakkında sohbet etti. Kaymakam Demir, öğrencilerle yaptığı sohbette tavsiye ve önerilerde bulundu.

Başarmanın yarısının hedef olduğunu belirten Kaymakam Demir, eğer bir kişi bir hedef belirlemişse o yolu yarılamış demektir, dedi.

Haziranda yapılacak YKS sınavında öğrencilerden Türkiye Geneli derece beklediğini ifade eden Kaymakam Demir, öğrencilere başarılar diledi. Sınıf ziyaretleri sonrası öğretmenlerle bir araya gelerek öğrencilerin genel durumu ve okulun mevcut durumu ve ihtiyaçları konusunda bilgi aldı.

Sınavlar için her türlü desteği verdiklerini bundan sonra da vermeye devam edeceklerini vurgulayan Kaymakam Demir, öğretmenlerin de öğrencilerle yakından ilgilenmesi talimatını verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa