SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Demir’den ahde vefa örneği

Kaymakam Demir’den ahde vefa örneği
Bu haber 27 Temmuz 2020 - 0:08 'de eklendi ve 177 kez görüntülendi.
  • “Burada bir ailem de siz oldunuz”

 

Uşak’ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Nazlı Demir, vedalaşmak için evimize gelerek ahde vefa örneği gösterdi. Kaymakam Demir, “burada bir ailem de siz oldunuz” dedi.

İçişleri Bakanlığı’nın Kaymakamlar Kararnamesi ile Uşak’ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Nazlı Demir, gazetemiz kurucusu Bülent Boztepe ve aile bireyleri ile vedalaşmak için evimizi ziyaret etti.

Kaymakam Demir, iki yıl boyunca sürekli uyum içinde çalıştıkları için Bülent Boztepe ve aile bireylerimize teşekkür etti. Görev alacağı her yerde işini hakikatiyle yapan gazetecilerle çalışabilmeyi isteyen Kaymakam Demir sözlerini şöyle sürdürdü;

“Buradan ayrılırken sizleri ayrıca görmeden gidemezdim. Sizin gibi insanlarla tanıştığım için çok mutlu oldum. Burada bir ailem de siz oldunuz. Gösterdiğiniz ilgi, ailece sıcak yaklaşımınızın yanı sıra görev sürem boyunca gazetecilik anlamında yaptığınız çalışmalarla güzel işler başardık. Umarım görev aldığım yerlerde de sizler gibi işi layıkıyla yapan, gazetecilik geçmişi bulunan kişilerle çalışma fırsatımız olur. İki yıl boyunca kurduğunuz samimiyet ve dostluk için teşekkür ederim. Unutmayın, gittiğim her yerde sizin de bir eviniz var.”

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Bülent Boztepe de şöyle konuştu;

“Arzumuz sizin burada görevinize devam etmeniz ve projelerinizi hayata geçirmenizdi. Kısmet değilmiş, görev alacağınız her yerde güzel işlere imza atacağınıza inanıyoruz. Rahatsızlığım boyunca sürekli bizi arayarak yalnız bırakmadınız. Giderken de bizi ayrıca ziyaret etme nezaketi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Çermik’te her zaman bir eviniz var. Bu evin kapısı size ve ailenize sonsuza kadar açık olsun. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin. Sizi daha yüksek mevkilerde göreceğimize inanıyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA