SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Gazilerle iftarda bir araya geldi

Kaymakam Gazilerle iftarda bir araya geldi
Bu haber 03 Haziran 2019 - 0:18 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

Kaymakam Nazlı Demir tarafından gaziler onuruna iftar yemeği verildi. Kaymakamlık lojmanının bahçesinde verilen iftar yemeğine gaziler, eşleri ve yakınları katıldı.

Kaymakam Nazlı Demir, iftara katılan gaziler ile tek tek ilgilendi. Hanbaşı Cami İmamı Mehmet Koçer’in okuduğu dua ve ardından ezandan sonra iftar açıldı.

Verilen iftar davetine katılımlarından dolayı teşekkür eden Kaymakam Demir şöyle konuştu;

“Böylesine güzel bir ayda, böylesine güzel bir ortamı bizimle paylaştığınız için, davetimize icabet ettiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu milletin her ferdi de, oruç tutabilme özgürlüğüne nasıl sahip olduğumuzu, bugün ağzımıza koyduğumuz her bir lokmada kimlerin katkısının olduğunun farkındadır.

Bizler, bugün bu bayrak altında, bu kutsal vatan toprağında ibadetlerimizi yapabiliyorsak, dinimizi yaşayabiliyorsak, çoluk çocuğumuzu, evlatlarımızı arzu ettiğimiz şekilde geleneklerimize göre, örf ve adetlerimize göre yetiştirebiliyorsak bunda başta kahraman şehitlerimizin, gazilerimizin ve tabi ki siz değerli ailelerin yaptığı fedakârlık sayesindedir.Sizler bize bu günleri yaşatıyorsunuz ”dedi.

Kaymakam Demir daha sonra gaziler ve yakınları ile masalarına giderek sohbet etti ve her türlü ihtiyaçlarında kapılarının sonsuza kadar açık olduğunu söyledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA