SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Mahalle gezilerini sürdürüyor

Kaymakam Mahalle gezilerini sürdürüyor
Bu haber 01 Nisan 2019 - 4:28 'de eklendi ve 110 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, daire amirleriyle birlikte Akpınar, Göktepe, Köksal ve Armutlu kırsal mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Muhtarlardan mahalleleri ile ilgili bilgi alan Kaymakam Demir, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını, sıkıntılarını yerinde görmek için mahalle ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirterek, ilçemize bağlı kurum amirlerimizin de her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu ve sorunları çözmek için gerekli mücadeleyi birlikte vereceklerini söyledi.

Yaptıkları ziyaretlerle sorunları bire bir tespit ettiklerini belirten Kaymakam Nazlı Demir şöyle konuştu;

“Kırsal mahallelerimizin sorunlarını bire bir tespit ediyoruz. Hem güvenlik, hem insani yaşam için mesai arkadaşlarımız ile birlikte vatandaşlarımız ile bir araya gelerek onların sorunlarını dinliyoruz. Kırsal mahallelerde yaşayan kadınlarımızın, çocuklarımızın ve yaşlılarımızın sorunlarını ilçe merkezine gelerek dile getirmeleri için pek imkan olmuyor. Keza köyde tarım ve hayvancılık ile uğraşan vatandaşlarımız oluyor, onlar da işlerin yoğunluğu nedeniyle sorunlarını bildiremiyorlar. Biz de devlet olmanın gereğini yerine getirerek vatandaşlarımızı kendi mahallelerinde ziyaret ederek daha samimi bir ortamda tüm sıkıntılarını dinliyoruz.

Yine ziyaretler kapsamında okullarımıza giderek hem öğrencilerimizin hem de büyük özveri gösteren öğretmenlerimizin ihtiyaçları veya sorunları varsa dinleyip çözmeye çalışıyoruz.

Kırsal mahalle gezilerimizi sık sık devam ettirerek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi.

Mahalle sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek sorunlarıyla yakından ilgilenen Kaymakamımız Nazlı Demir’e teşekkürlerini iletti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa