SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Olçaş Gazetemizde

Kaymakam Olçaş Gazetemizde
Bu haber 14 Ocak 2018 - 23:57 'de eklendi ve 275 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Şerif Olcaş gazetemizi ziyaret ederek, Gazeteciler Günü’müzü kutladı. Kaymakam Olcaş, “Sizler, çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz” dedi.

Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe tarafından karşılanan Kaymakam Olcaş, Yazıişleri Müdürümüz Levent Boztepe ve diğer çalışanların Gazeteciler Gününü kutladı ve başarılar diledi. Gazetemiz tesislerini de gezen ve gazetenin çıkışına kadar olan evreler hakkında da Yazı işleri Müdürümüz Boztepe’den bilgi alan Kaymakam Mehmet Şerif Olcaş, gazeteciliğin çok dikkat isteyen kutsal bir görev olduğunu söyledi.

“Sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” diyen Kaymakam Olcaş, “Basın çalışanları gerçekten kutsal bir görev icra ediyor. 24 saat görevlerinin başında olan bir çalışmayı gerektiren gazetecilik, vatandaşla bizler arasında köprü görevi de yapıyor. Sizlere çalışmalarınızda üstün başarılar diliyorum” diye konuştu.

Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe’de bu nazik ziyaretlerinden ve kendileri ile birlikte Gazeteciler Gününü kutlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa