SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Polat, denetimleri aralıksız sürdürüyor

Kaymakam Polat, denetimleri aralıksız sürdürüyor
Bu haber 13 Aralık 2020 - 23:40 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Ramazan Polat,  kurum amir ve müdürleri Korona virüsle (Covid-19) mücadele kapsamında esnaflarımızı ziyaret edip denetimlerini aralıksız sürdürüyor.

İlçemiz genelinde yapılan denetimlerde iş yerleri sahiplerine temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarının yanı sıra, her bir faaliyet alanı/iş kolu için alınması gereken önlemler esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza birebir anlatıldı. Kurallara uymayan esnaflara ise gerekli uyarılar yapılarak daha dikkatli ve duyarlı olmaları söylendi.

Denetimler kapsamında pazar yerleri, şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları, lokanta, restoran, berber, kuaför gibi vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandıkları alanlar denetlendi.

Kaymakam Ramazan Polat, denetimleri aralıksız sürdüreceklerini, kendisinin de sürekli vatandaşlarla iç içe olarak denetimde yer alacağını söyledi. Kaymakam Polat, “vakaların durumuna göre yeni tedbirler alabiliriz. Bu hepimiz için atacağımız adım olacaktır. Daha önce de belirttiğimiz gibi artık kimseyi uyarmadan direk cezai işlem uygulayacağız. O yüzden herkes maske, mesafe ve temizliğe uymasını istiyoruz” şeklinde konuştu

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa