SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Polat’tan kırsal mahalle ziyaretleri

Kaymakam Polat’tan kırsal mahalle ziyaretleri
Bu haber 24 Ocak 2021 - 23:36 'de eklendi ve 99 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Ramazan Polat, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Aşağışeyhler mahallesini ziyaret etti.

Kaymakam Polat, beraberinde İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ebubekir Tekdemir ile ilçemize bağlı Aşağışeyhler mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden Kaymakam Polat, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinleyerek, yapılacak çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirdi. Kaymakam Polat ve Vakıf Müdürü Tekdemir, vatandaşların evini de ziyaret ederek, onlarla sohbet etti.

Vatandaşları ziyaret ederek onların sorunlarını yenide dinlemenin önemli olduğunu belirten Kaymakam Polat; “İlçemizde mahalle sayısı fazla olduğu için bizler gerek merkez gerekse de kırsal mahalle muhtarlarımız ile sürekli temas halindeyiz. Malum pandemi süreci nedeniyle kırsal mahalle ziyaretlerimizi istediğimiz gibi gerçekleştiremiyoruz. Şimdi kurallar dahilinde ziyaretlerimize başladık. Vatandaşlarımızı kendi yerlerinde ziyaret edip sorunları yerinde belirliyoruz. Bire bir yapılan görüşmelerimizden bizler de vatandaşlarımız da oldukça mutlu. Ziyaretlerimize bundan sonra da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar da Kaymakam Polat’ın ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, devletin her an yanında olduğunu bilmek ve onun şefkatli yüzünü görmenin kendilerini mutlu ettiğini ifade ettiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA