SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakam Polat’tan şehit ailelerine ziyaret

Kaymakam Polat’tan şehit ailelerine ziyaret
Bu haber 17 Ağustos 2020 - 0:27 'de eklendi ve 105 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Ramazan Polat, ilçemiz merkez ve kırsal mahallesindeki şehit ailelerini ziyaret etti.

İlk olarak Çukur Mahallesinde ikamet etmekte olan, 1992 yılında bölücü terör örgütü mensuplarının yapmış olduğu hain saldırıda şehit olan sivil şehidimiz Mehmet Şükrü Öztürk’ün ailesini evinde ziyaret etti.

Şehitliğin en kutsal mertebe olduğunu söyleyen İlçe Kaymakamı Polat, “Bizler ne yapsak vatan uğruna, bayrak uğruna evlatlarını şehit veren ailelerin acısını dindiremeyiz. Ancak bize şehitlerden bir emanet olarak kalan bütün şehit ailelerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen bütün gayreti gösteriyoruz, göstereceğiz” dedi.

İlçemiz Karakaya kırsal mahallesinde ikamet etmekte olan, 1992 yılında bölücü terör örgütü mensuplarının yapmış olduğu hain saldırıda şehit olan Sivil Şehidimiz Yaşar Karakaya’nın ailesini evinde ziyaret etti.

Ziyaret esnasında şehit yakınları ile sohbet eden Kaymakam Polat, devletimizin ve vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizin hakları asla ödenemez. Şehit ailelerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Kaymakam Ramazan Polat Şehidimize Allah’tan rahmet, geride kalan ailesine hayırlı bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum dedi.

Şehit ailesi ziyareti sonunda Kaymakam Ramazan Polat, Karakaya Mahalle Muhtarı Mehmet Karakaya’dan köy hakkında bilgi aldıktan sonra vatandaşlar ile sohbet ederek onların talep ve sorunları hakkında bilgi aldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa