SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakamdan gazetemize ziyaret

Kaymakamdan gazetemize ziyaret
Bu haber 25 Ekim 2021 - 8:43 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle Kaymakam Ramazan Polat gazetemizi ziyaret etti. Kaymakam Polat, ilçenin sorunları için tüm vatandaşlardan görüş aldıklarını söyledi.

Gazetemizi ziyaret eden Kaymakam Polat’ı, Yazı İşleri Müdürümüz Levent Boztepe karşıladı. Kaymakam Polat, 1 yıldan fazladır göreve geldiğini ve ilçeyi çok sevdiğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Bu süreçte yapılan çalışmalarımız, ilçenin sorunları konusunda sürekli Levent Beyle diyalog halindeyiz. İlçenin eksikleri, projeleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. İlçemiz güzel bir ilçe ve daha da güzel olacak. Bu konuda devam eden projelerin takibini sürdürüyoruz. Aynı zamanda ilçemizin sorunlarını çözmek için yeni projeler üretiyoruz. Sizlerin de bu konuda bize desteğiniz çok önemli. Bu bağlamda kamuoyuna haber ve bilgi akışını tarafsız bir biçimde yansıtmak, toplumsal sorunları dile getirmek, demokrasi ve gelişimine katkı sağlamak için gece gündüz demeden, zaman zaman zor şartlar altında uğraş veriyorsunuz. Bu vesileyle Gazeteciler Gününüzü kutluyorum.”

Gazetemiz Sahibi Hatice Boztepe ile Kurucusu ve Danışmanı Bülent Boztepe de nazik ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Polat’a teşekkür etti. Gazetemiz Kurucusu ve Danışmanı Boztepe, bizim amacımız ilçemizin hak ettiği yere kavuşmasını sağlamaktır. Bu amaçla biz bu yola çıktık, güzel olan her şeyin yanında olacağız ve destekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA