SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakamdan şehit ailelerine iftar

Kaymakamdan şehit ailelerine iftar
Bu haber 19 Mayıs 2019 - 23:50 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

Kaymakam Nazlı Demir şehit ailelerine iftar daveti verdi. Kaymakam Nazlı Demir, şehit yakınlarının sabırları ve dik duruşlarının kendilerine güç verdiğini söyledi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, Kaymakamlık lojmanında şehit yakınlarıyla iftar programında bir araya geldi. İftara Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Kıran, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Seyhun, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Mehmet Kıran ve şehit yakınları katıldı

İftar programı Hanbaşı Cami İmamı Mehmet Koçer’in Kuran-ı Kerim tilavetini okumasıyla başladı. Yapılan iftarın ardından konuşma yapan Kaymakam Nazlı Demir, “sizlerin metanet, sabır ve dik duruşunuz bizlere güç veriyor” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Sizler bizlere aziz şehitlerimizin emanetisiniz. Onlar bu aziz vatan için hiç düşünmeden canlarını verdi. Gazilerimiz de bu vatan için gözünü kırpmadan ölüme daldı. Bu nedenle onların emanetleri olan sizlerle her fırsatta bir araya gelmek, birlikte olmak, Ramazan ayının güzelliklerini paylaşmak için bu akşam burada toplandık.

Bugün belediye başkanımız başta olmak üzere tüm kolluk kuvvet amirleri ve kurum müdürlerimiz olarak sizlerle birlikteyiz. Ramazan ayının ruhunu burada sizlerle tatma şansını bizlere verdiğiniz için teşekkür ederiz. İnşallah bundan sonra da önemli gün ve haftalarda bir araya geleceğiz. Sizlerin sıkıntıları, bizlerin sıkıntısıdır. Her türlü ihtiyacınızda kapımızı çalabilirsiniz. Önemli olan birlik ve beraberliği kaybetmemektir. Sizin metanet, sabır ve dik duruşunuz bize güç veriyor. Bu vatan için, millet için, bayrak için daha çok çalışmamız, daha çok gayret göstermemiz gerektiğiniz bizlere bir kez daha hatırlatıyor. Davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ederim.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA