SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kaymakamlıktan öğrencilere sıcak destek

Kaymakamlıktan öğrencilere sıcak destek
Bu haber 21 Ocak 2018 - 23:44 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi.

İlçemize bağlı kırsal mahallelerde okuyan öğrencilere Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından bot yardımı yapıldı.

İlçemize bağlı Eskibağ ve Göktepe mahallelerinde eğitim öğretimini sürdüren öğrencilere bot yardımı yapıldı. Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından alınan botlar öğrencilere dağıtıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan ve SYDV Müdürü Ebubekir Tekdemir’in katılımı ile gerçekleştirilen dağıtımda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından tespit edilen bin öğrenciye bot dağıtımının yapılmasına başlandı. Dağıtılan botları alan öğrencilerin sevinçleri fotoğraf karelerine yansıdı.

Zor şartlarda eğitim alan çocukların bir ihtiyacının daha giderilmiş olmasından dolayı mutlu olduklarını belirten Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, öğrencilerin daha sıcak bir kış geçireceklerinden dolayı Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş’a teşekkür etti.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ebubekir Tekdemir ise yapılan toplantı sonucunda SYDV Başkanı Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş’ın talimatı ile bin çift bot aldıklarını, vakıf olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerin belirlenerek botların dağıtımının peyder pey gerçekleştirileceğini söyledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa