SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Kitap okumak insanın ufkunu genişletir”

“Kitap okumak insanın ufkunu genişletir”
Bu haber 13 Ocak 2019 - 23:32 'de eklendi ve 299 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan ile birlikte Çok Programlı Anadolu Lisesi ve 15 Temmuz Şehitleri Ortaokulu’nu ziyaret etti. Kaymakam Nazlı Demir, kitap okumanın insanın ufkunu genişlettiğini söyledi.

İlk olarak Çermik Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Kaymakam Nazlı Demir ve beraberindekiler öğrencilerle birlikte okul yemekhanesinde yemek yediler. Daha sonra okul idarecileriyle görüşen Kaymakam Demir, okuldaki sorunlar ve öğrencilerin genel durumu hakkında bilgi aldı. Buradaki ziyaretin ardından 15 Temmuz Şehitleri Ortaokulu’na geçildi.

Okul idarecileri tarafından karşılanan Kaymakam Nazlı Demir ve beraberindekiler, sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet etti. Okul genelinde düzenlenen kitap okuma etkinliğinde dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verildiği programda Kaymakam Demir, öğrencilere bol bol kitap okumalarını, kitapların insanın ufkunu genişlettiğini ve hayat bakışını değiştirdiğini söyledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa