SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kızılay engellileri unutmadı

Kızılay engellileri unutmadı
Bu haber 10 Aralık 2018 - 0:06 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

Kızılay ilçemiz temsilciliği engelliler gününde onları unutmadığını bir kez daha gösterdi. Kızılay İlçe Temsilcisi Bilal Çelikten, onların ellerinden tutup, gönüllerine dokunmamız gerektiğini söyledi.

Türk Kızılayı Derneği Çermik İlçe TemsilcisiBilal Çelikten, 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Şehit Ömer Yaman Ortaokulu engelli şubesindeki öğrencilerini unutmayarak gönüllerini aldı.

Kızılay Derneği Çermik İlçe Temsilcisi Bilal Çelikten yaptığı açıklamada, “Derneğimize, Kızılay Genel Başkanlığından gelen kıyafetlerimiz vardı. Bu kıyafetlerden 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Şehit Ömer Yaman Ortaokulu öğrencilerimizi hatırlayarak gönüllerini almaya çalıştık. Bu çocuklarımızı sadece bu önemli günlerinde değil her zaman hatırlayarak ellerinden tutup, kalplerine dokunarak topluma kazandırmamız lazımdır. Engellilerimizin toplumsal hayatta varlık göstermeleri ve kendilerine yer bulmaları,şüphesiz tüm toplumu zenginleştirecek ve güçlendirecektir. Engelli vatandaşlarımızındesteklenmeleri halinde neleri başarabileceklerini görüyor, birçok başarı hikayesine hepbirlikte şahit oluyoruz” dedi.

Engelli öğrenciler de hediyelerden dolayı oldukça mutlu olurken, okul yönetimi de yapılan ziyaretten dolayı Kızılay Çermik İlçe Temsilcisi Bilal Çelikten’e teşekkür ettiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa