SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kontrol noktasında vatandaşı uyardı

Kontrol noktasında vatandaşı uyardı
Bu haber 15 Haziran 2020 - 0:11 'de eklendi ve 83 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, Emniyet Amirliği Kontrol Bölgesinde olan ilçe girişindeki trafik kontrol noktasını ziyaret ederek, ilçeye giriş-çıkış yapan vatandaşlara korona virüs nedeniyle uyarılarda bulundu.

Emniyet Amirliği sorumluluk sahasındaki Çermik-Ergani ve Çermik-Siverek yolu üzerinde bulunan yol kontrol ve uygulama noktasında korona virüs ile mücadele tedbirleri kapsamında yapılan çalışmaları denetleyen Kaymakam Demir, vatandaşlara zorunlu olmadıkça evden çıkmamaları yönünde uyarılarda bulundu. Kaymakam Demir, henüz sürecin sona ermediğini, normalleşmenin vatandaşlar arasında rehavet oluşturduğunu söyledi. Kendilerinin örnek olması gerektiğini belirterek kolluk güçlerini de sağlık ve güvenlik tedbirlerine uymaları konusunda daha dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Kaymakam Nazlı Demir, kontrol noktasında araçları durdurarak; “şu anda hayatımızdaki en önemli kural, maske, sosyal mesafe ve temizlik. Bunlara hepimiz uymalıyız. Son zamanlarda vakalardaki artış bizim için çok önemli bir uyarıdır. Lütfen kurallara sıkı sıkıya bağlı kalalım” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa