SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Korona virüs bizi perişan etti

Korona virüs bizi perişan etti
Bu haber 11 Mayıs 2020 - 0:52 'de eklendi ve 275 kez görüntülendi.

İlçemiz esnaflarından Kuyumcu Hacı Hayri Altunbaş, Korona virüs salgının kendilerini perişan ettiğini söyledi.

Altunbaş yaptığı açıklamada, Korona virüs salgını karşısında devlet, vatandaşı uyarıyor. Eyvallah. Fakat diğer hastalıklardan dolayı da hasta sahipleri ile kimsenin ilgilenmediğini belirterek, gazetemize şunları söyledi;

“Benim oğlum daha evvel şeker hastalığından dolayı iki ayağını bir elini son olarak bir hafta önce sağ kolunun parmakları alınmak suretiyle bir operasyon geçirdi. Bu zaman zarfında 65 yaşımdan dolayı ziyarete gidemedim. Ve de yakın bir akrabamın vefatından dolayı mezarlığa da gidemedim ve taziyesinde bulunamıyorum. Evdeyim derken telefonum çaldı. Arayan hastanedeki oğlumdu. Nasılsın diye hatırını, sağlığını sordum. Bana hiç iyi değilim. Çok ağrım var. Hastaneye ve doktorlara ulaşamıyorum dedi.

Bir baba olarak içim yandı. Yaşımdan dolayı dışarı çıkıp ziyaretine gidemedim ve ben bu zor durumda oğlumun yanında olmam gerekmez mi? Gidemiyorum. Demek istediğim; vatandaşa bu kadar sert davranmamak lazım. Hastamızın yanında olmak için yetkililerin bize destek olmasını istiyorum. Korona ile mücadele edelim derken diğer hastalar ölüme terk edilmemeli.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA