SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Korucularımız güvenliğin önemli bir parçasıdır

Korucularımız güvenliğin önemli bir parçasıdır
Bu haber 15 Temmuz 2019 - 0:07 'de eklendi ve 334 kez görüntülendi.

Kaymakam Nazlı Demir, Çermik Köy Korucuları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Kaymakam Demir, korucuların güvenliğin önemli bir parçası olduğunu söyledi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun, Emniyet Amiri ile birlikte Çermik Köy Korucuları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Çermik Köy Korucuları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Ekrem Gökalp, muhtarlar ve korucular tarafından karşılanan Kaymakam Demir ve beraberindekiler, yapılan çalışmalar hakkında Dernek Başkanı Ekrem Gökalp’ten bilgi aldı.

Terörle mücadelede Emniyet ve Jandarma mensupları ile birlikte güvenliği daha da üst seviyelere çıkaran güvenlik korucularının her zaman yanında olduklarını ifade eden Kaymakam Nazlı Demir, devletimizin de korucularının haklarında yaptığı iyileştirmelerle koruculara ne kadar önem verdiğini gösterdiğini söyledi.

Çermik Köy Korucuları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Gökalp de ziyaretinden dolayı İlçe Kaymakamı Nazlı Demir ve beraberindeki kurum amirlerine teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA