SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Korudağ’a yeni kütüphane

Korudağ’a yeni kütüphane
Bu haber 28 Mart 2021 - 23:57 'de eklendi ve 112 kez görüntülendi.

İlçemiz Korudağ İlk ve Ortaokulu’na Genç MÜSİAD tarafından kütüphane yapıldı.

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) katkılarıyla Korudağ İlkokulu ve Korudağ İmam Hatip Orta Okulu’nda kütüphane açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Belediye Başkanı Şeyhmus Karamehmetoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Murat Can Fersan, Bilgiyi Ticarileştirme Komite Başkanı Ömer Faruk yeter, Komite Üyeleri Sena Ilgın, Yunus Emre Sağlam, Muhammed Emin Doğruyol, Ortaklık ve Yatırım Komite Başkanı Sadık Meletli, Diyarbakır Genç MÜSİAD Başkanı Enez Çimen ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, “Korudağ İlk/Ortaokulundaki öğrencilerimizi kitap ve kütüphaneyle buluşturmanın sevincini yaşadık. Bizlere bu sevinci yaşatan MÜSİAD Genel Başkan Yar. Murat Can Fersan, olmak üzere katkılarını bizden daima esirgemeyen Kaymakamımız Ramazan Polat ve Belediye Başkanımız Şehmus Karamehmetoğlu’na sonsuz teşekkür ediyoruz. Bulunduğumuz her ortamda kitap okumanın önemine değiniyoruz. Bu bağlamda çocuklarımıza küçük yaştan itibaren okuma alışkanlığı kazandırmak için tüm eğitim camiası olarak seferber olduk. Hayırseverlerin katkılarıyla oluşturduğumuz kütüphaneler de bizlere bu yolda büyük moral veriyor” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA