SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kurumları denetledi

Kurumları denetledi
Bu haber 05 Ocak 2020 - 23:50 'de eklendi ve 101 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, 2019 yılı kurum denetimleri kapsamında kurumları gezerek vatandaşlara daha iyi hizmet verilmesi için çalışmaları yerinde inceledi.

Kurum denetlemeleri kapsamında İlçe Jandarma Komutanlığına giden Kaymakam Demir’e, karşılama timini selamladıktan sonra, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun tarafından bilgilendirme yapıldı. Personel odalarını da tek tek inceleyen Kaymakam Demir, er ve erbaşlarla da bir araya geldi.

Kurum denetimleri kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfını, Tapu Müdürlüğü ve Mal Müdürlüğünü denetleyen Kaymakam Demir, denetimler esnasında kamu hizmetlerinin sunumu, tespit edilen eksiklikleri, tenkit ve tavsiyeyi gerektiren hususları, tasarruf tedbirlerine uyulup uyulmadığı konusunda yerinde tespitler yaptı.

Kaymakam Demir, kurum amirleri ile yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Göze çarpan eksiklerin giderilmesi talimatını verdi.Vatandaşa daha iyi bir hizmet verilmesini isteyenKaymakam, personele çalışmalarında başarılar diledi.

Kaymakam Nazlı Demir’in kurum denetimleri kapsamında tüm kurumları inceleyerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alacağı öğrenildi.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA