SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Kütüphane için katkısı sağlayan sanatçı Manuş Baba’dan gelme sözü

Kütüphane için katkısı sağlayan sanatçı Manuş Baba’dan gelme sözü
Bu haber 16 Haziran 2019 - 23:59 'de eklendi ve 644 kez görüntülendi.

“İlk fırsatta ilçeye geleceğim”

 

İlçemiz Aynalı Mahallesi İlk ve Ortaokulu’nda yapılan kütüphaneye katkıda bulunan hemşerimiz sanatçı Manuş Baba, açılışa katılamadığı için üzgün olduğunu belirterek ilk fırsatta ilçeye gelme sözü verdi. Konuyla ilgili resmi twitter hesabından açıklama yapan Manuş Baba, herkese teşekkür ederek, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Değerli dostlarım, hepinizin ellerinizden, gözlerinizden, o güzel kalplerinizden öperim. Buradan size çok çok selam ederim. Belki bugün aranızda değilim, açılışta bulunamadığım için aslında çok üzgünüm ama tüm kalbimle size bir şey söylemek isterim. Çocuklar bizim geleceğimiz, umutlarımız. Onlar yaşam alanı içerisinde bizim için en kıymetli dostlarımız. Özel hassasiyetimle birlikte çocukların benim için yeri çok başka ve bu konuda kütüphanelerin, kitapların onlara ulaşabilmesi için çaba sarf etmek, aracı olmak ve bir şeyler için çabalamak çok önemli.

Ben bu konuda destekte bulunmak için başından beri elimden geldiğince destekte bulunmaya çalıştım. Adımla birlikte bu kütüphane açılışını gerçekleştiren herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Sevginize layık gördüğünüz için bu konuda beni çok onure ettiniz ve benim için çok anlamlı oldu. Oradaki küçük arkadaşlarımın gözlerinde öperim, dilerim ki onlar mutlu olsunlar. Şu anda yanınızda olamadım ama ileride, ilk fırsatta sizlerin aranızda olup ziyaret etmeyi çok istiyorum. Çünkü Çermik Diyarbakır benim için ayrı bir önemli. Oranın toprağına basıp, suyunu içmiş birisi olarak Çermik Yeniköy bizim köyümüzdü.  Oranın doğası, hatırası bende çok başka o yüzden bir gün sizi ziyaret edip mutlaka aranızda olacağım.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa