SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Mehmetçiklerden minik öğrencilere giyim yardımı

Mehmetçiklerden minik öğrencilere giyim yardımı
Bu haber 15 Mart 2020 - 23:52 'de eklendi ve 95 kez görüntülendi.

İlçemiz Jandarma Komutanlığı tarafından Sarıbalta İlkokulu öğrencilerine giyim, ayakkabı ve kırtasiye yardımı yapıldı.

İlçe Jandarma Komutanlığınca, jandarmanın sosyal faaliyetleri kapsamında, Sarıbalta İlkokulu ziyaret edildi. Asker ağabey ve ablalarını gören minik öğrenciler oldukça mutlu oldu.Ekipler, öğrencilere ayakkabı ve montları tek tek giydirdi. Öğrencilere ayrıca kırtasiye yardımında da bulunuldu.

Okul idareci ve öğretmenleri, küçük yüreklerde büyük sevgi oluşturdukları için jandarmaya teşekkür etti.

Ülkenin güvenliğinin yanı sıra kırsal kesimlerde eğitim gören öğrencilere her zaman desteklerini esirgemeyen güvenlik kuvvetlerinin bu tür çalışmalarının da bölge halkından büyük destek gördüğünü dile getiren öğretmenler, “Güvenlik güçlerimiz her zaman mahallemizi ziyaret ederek bizlerle, mahalle muhtarı ve vatandaşlarla sohbet ederek yanımızda olduklarını gösteriyorlar. Bugün de öğrencilerimize getirdikleri montları ve botları kendileri giydirerek çocukların mutluluklarına ortak oldular.”

İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun, ülkenin geleceğini sahiplenecek, aynı zamanda kendilerinden bayrağı devralacak olan çocuklar için güzel bir çalışmaya imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa