SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Muhalif seslere aldırmayın”

“Muhalif seslere aldırmayın”
Bu haber 13 Ağustos 2018 - 0:04 'de eklendi ve 139 kez görüntülendi.
  • Belediye Başkanı; “Sabırlarından dolayı vatandaşlara teşekkür ediyorum”

 

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaşlara sabırlarından dolayı teşekkür ederken, muhalif seslere aldırış etmemelerini istedi.

İlçemizde dört koldan çalışmalar sürerken, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu vatandaşlara teşekkür etti. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, önemli işlere imza attıklarını, bunu da vatandaştan gelen olumlu tepkilerle perçinlediklerini söyleyerek şöyle konuştu;

“Bir yandan 30 yıldan bu yana değişmeyen su şebekesi, bir yandan doğal gaz çalışmalarını yürütüyoruz. Tabi ki rahatlığa kavuşmak için cefa da çekilecek. Bu konuda vatandaşlarımız büyük duyarlılık gösteriyor, kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum. Hamamları yeniledik, Türkiye standartlarının üstünde tesislere kavuştuk. Doğal gaz demek, bir kentin kurtuluşu demektir. Bu hizmetler gökten inmiyor. Her vatandaşımız bu süreçte kendi kapısının önünü temizlemelidir. Bu süreçte muhalif sesler ortaya çıkıyor. Onları da susturmak bizler kadar duyarlı vatandaşlarımızın da görevidir. O kişiler şikayet etmek yerine kendi kapısının önünü temizlese, çevresi kadar kendisinin de evi temiz olur. Geçmişte Çermik’te bunlar yapılıyordu.

Bizim bütün işimiz gücümüz insanlığa hizmettir. Geçmişte bu koltuklarda oturanlar gibi biz de sırtımızı koltuğa dayayıp süremizi tamamlayabilirdik. Fakat biz bunu yapmadık, bu koltuk vatandaşa hizmet etme koltuğu bilincinde hareket ediyoruz. Tüm hedefimiz, çalışmalarımız Çermik’in kalkınması içindir” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA