SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Muhtarlar sorunlarını anlattı

Muhtarlar sorunlarını anlattı
Bu haber 10 Aralık 2018 - 0:12 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

Kaymakam Demir başkanlığında muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi

 

Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Nazlı Demir başkanlığında Kaymakamlık Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Muhtarlar, toplantıda sorunlarını bire bir iletme imkanına sahip oldu.

Toplantıya, Kaymakam Nazlı Demir’in yanı sıra, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe jandarma Komutan Vekili Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Hüseyin Kılıç, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Mehmet Karademir, kurum amirleri ve muhtarlar katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Kaymakam Nazlı Demir, devletimizin mahallelerde temsilcisi olan muhtarlarımızın mahallelerin sağlık, eğitim, altyapı, içme suyu, elektrik gibi ihtiyaçlarının tespitinde önemli rol oynadığını, herhangi bir aksaklıkta ilgili kurumlarla irtibata geçmesinin faydalı olacağını ve bu eksikliklerin giderilmesi ile vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin artacağını belirtti.

Toplantıya katılan muhtarlar, tek tek söz alarak mahallelerinin ihtiyaçlarının neler olduğunu, başta Kaymakam Nazlı Demir olmak üzere kurum amirleri ile yüz yüze görüşerek iletme imkanı buldu.

Kaymakam Nazlı Demir de aksaklıkların bildirildiği yerlerde gerekli çalışmaların yapılması için ilgili kurum amirlerine talimat verdi. Bu tür toplantıların önümüzdeki dönemlerde de tekrarlanacağının bildirilmesinin ardından toplantı sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA