SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Muhtarlara yapılan çalışmalar anlatıldı

Muhtarlara yapılan çalışmalar anlatıldı
Bu haber 18 Mart 2018 - 23:55 'de eklendi ve 161 kez görüntülendi.

İlçemizde muhtarlar ile yapılan toplantıda, yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verilirken, muhtarların da vatandaşların istek ve taleplerini dikkate almaları konusunda uyarıldı.

Çermik Kaymakamlığı konferans salonunda Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş’ın başkanlık ettiği toplantıya, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alper Soner Serin, Ak Parti İlçe Başkanı Sehit Kaya, Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, DİSKİ Şube Müdürü Remzi Yıldızdağ ve muhtarlar katıldı.

Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş, Çermik’in huzurlu bir ilçe olduğuna tekrar vurgu yaparak sağlık, güvenlik ve eğitim alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da ilçede Belediye olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu ve bu ay içerisinde ilçe merkezinde su şebekesinin döşenmesi işine başlanacağını ardından da ilçe merkezinin asfaltlanacağı bilgisini verdi. Ak Parti İlçe Başkanı Sehit Kaya da Çermik için yapılan projeler ve bunların hayata geçirileceği çalışmalar hakkında bilgi verirken, Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan da eğitim alından yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında muhtarları bilgilendirdi.

Başta Kaymakam Mehmet Şerif Olçaş ve diğer yöneticiler, vatandaşlar tarafından muhtarlara iletin sorun ve fikirlerin dikkatle dinlenilmesini, herkesin vatandaşa hizmet için bu koltuklarda yer aldığını, bu yüzden vatandaşın huzur ve mutluluğu için en küçük sorunun çözülmesi için kendileri ile işbirliği yapılması gerektiğini bildirmeleri ile toplantı sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa