SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Mutlu tebessüm

Mutlu tebessüm
Bu haber 23 Eylül 2019 - 0:26 'de eklendi ve 411 kez görüntülendi.

-Kaymakam Demir, ilçenin simgesi Mahro’yu evinde ziyaret etti

 

İlçede hemen hemen herkesin tanıdığı, bir zamanlar düğünlerin aranan ismi olan ve halk arasında Mahro olarak bilinen Muharrem Gümüş, Kaymakam Nazlı Demir’in evinde kendisini ziyaret etmesinden büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

İlçenin simgesi olan Mahro’yu Saray Mahallesi’ndeki evinde ziyarette bulunan Kaymakam Demir, Muharrem Gümüş ve eşini mutlu etti.

Gazetemize açıklamada bulunan Gümüş, kapısının çalınmasıyla açtığında Kaymakam Nazlı Demir’i karşısında görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Bu yaşıma geldiğimden beri hiçbir Kaymakam evime gelmemişti. Nazlı Demir’in gelmesi, bizleri sorması gerçekten takdire şayandır. Eşim de çok mutlu oldu. Demir’i evimizde ağırlamaktan ve görmekten çok mutluyuz. Halimizi hatırımızı sorması sevindiricidir. İnanıyorum ki Kaymakam Nazlı Demir bizim gibi evin bir köşesinde kalmış insanların tümünü ziyaret ediyor. Allah kendisinden razı olsun” dedi.

Kaymakam Nazlı Demir’e ziyaret sırasında sevilen parçalarından birini de söylediğini bildiren Mahro (Muharrem Gümüş), istediği zaman sağlığı el verdiği süre içerisinde Kaymakam Demir’in emrinde olacağını da söyledi.

Sık sık yoksul ve kimsesizleri ziyaret eden Kaymakam Nazlı Demir, yaşlı ve hastaları da ziyaret ederek büyük takdir topluyor.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa