SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Ne dediysek o

Ne dediysek o
Bu haber 26 Ekim 2020 - 0:27 'de eklendi ve 197 kez görüntülendi.
  • Bu yıl yapılması planlanan kırsal mahalle asfaltlama çalışmaları önümüzdeki yıl yapılacak

 

Geçtiğimiz hafta ilçemizi ziyaret eden Diyarbakır Valisi Karaloğlu, ihale sürecinin tamamlandığını, bu yıl hava şartlarına bağlı olarak yapılabilecek kadar kısmın yapılacağını, kalan kısmın ve asfaltlamanın önümüzdeki yılda yapılacağını açıkladı.

İki hafta önce yaptığımız “Asfalt Hayalimizde Kaldı” haberimize ilçemizde birçok vatandaş sorunu dile getirdiğimiz için teşekkür ederek büyük destek verirken haberimizin doğruluğu da Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu’nun yaptığı açıklamayla bir kez daha ispatlandı.

İlçede yapılacaklar çalışmalar hakkında toplantı yapan Münir Karaloğlu, kırsal mahallede yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Daire Başkanlığı Yetkilisi, yolların ihale sürecinin tamamlandığını, şu anda ekiplerin Sinek Mahallesinde çalışmalara başladığını belirtti.

Vali Karaloğlu, ilçede bu yıl hava şartlarına bağlı olarak yapılabilecek kadar yolların alt temel malzemesi ve sathi kaplama işlerinin yapılacağını, geri kalan yollarla ilgili temel yapı malzemelerinin dökümü, sathi kaplama işleri ve asfalt yapım çalışmalarının 2021 yılına sarktığını belirtti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA