SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Öğrenciler bilgilerini birbirleriyle paylaşıyor

Öğrenciler bilgilerini birbirleriyle paylaşıyor
Bu haber 10 Ocak 2022 - 9:47 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı “Öğrendiklerimi Paylaşıyorum” projesi ile öğrenciler, düşünürlerle ilgili öğrendikleri bilgileri, başka okuldaki öğrencilerle paylaşıyor.

Bu ay Çermik Fen Lisesi öğrencileri öğrendiklerini 15 Temmuz Şehitleri Ortaokulu öğrencileriyle, Çermik Anadolu Lisesi öğrendiklerini Atatürk Ortaokulu öğrencileriyle, Muhammed Emin Er Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrendiklerini Cavit Torun İmam Hatip Ortaokulu ile, Çermik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrendiklerini Şehit Ömer Yaman Ortaokulu öğrencileriyle, Ercan Demirkol Anadolu Lisesi öğrendiklerini Fatih Ortaokulu öğrencileriyle, Çermik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri öğrendiklerini Ziya Gökalp Ortaokulu öğrencileriyle ve Çermik Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrendiklerini Muhammed Emin Er Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle paylaştılar.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan yaptığı açıklamada “Bu proje ile öğrencilerimiz düşünürler hakkında bilgi sahibi olup, bunu diğer arkadaşlarıyla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Bu proje ile öğrencilerimizin duygu ve düşüncelerini toplum karşısında rahatlıkla ifade edebilmelerinin önünü açıyor,  özgüven sahibi bireyler olarak yetişmelerine katkı sunuyoruz. Anlama ve algılama gücünü arttırarak akademik başarılarını arttırmalarına yardımcı oluyoruz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA