SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Öğrenciler resimlerini sergiliyor

Öğrenciler resimlerini sergiliyor
Bu haber 04 Haziran 2018 - 1:34 'de eklendi ve 74 kez görüntülendi.

İlçemiz Atatürk Ortaokulu’nda öğrencilerin yılsonu resim sergisi açıldı. Öğrencilerin biri birinden güzel resimler, büyük beğeni topladı. Sergi okullar kapanıncaya kadar açık kalacak.

Resim Öğretmeni Yılmaz Tuncay, Atatürk Ortaokulu yılsonu resim sergisini, okuldaki bütün öğretmen ve öğrencilerle birlikte açtıklarını söyledi.

Karakalem, suluboya, pastel boya ve diğer malzemelerle yapılan çok sayıda karma ve serbest resimlerin biri birinden güzel olduğunu, öğrencilerinin çok yetenekli olmalarının zengin bir sergi açmalarını sağladığını bildiren Öğretmen Tuncay, “5-6-7-8’inci sınıf öğrencilerimin eğitim boyunca yaptıkları resimler gerçekten harika. Derslerde hep öğrencilerimi serbest bıraktım. Nasıl istiyorsa öğrencinin onu çizmesini istedim. Bu da daha başarılı sonuçlar almama neden oldu. Yetenekli olan öğrencilerimin ileride Güzel Sanatlara devam edeceklerine, çok başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Yılsonu resim sergimiz 8 Haziran Cuma gününe kadar açık kalacak. Sanatseverleri bekliyoruz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa