SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Öğretmenler günü kutlanıyor

Öğretmenler günü kutlanıyor
Bu haber 25 Kasım 2018 - 23:58 'de eklendi ve 80 kez görüntülendi.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlanıyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, çocukları eğiterek, onlara yeni ufuklar kazandıran tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum, dedi.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı kapsamında çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Kaymakamlık önünde gerçekleştirilen törene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, şube ve okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan ve iki öğrencinin Atatürk büstüne çelenk bırakmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile tören sona erdi. Salon programı bugün Çermik Anadolu Lisesinde yapılacak.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan,öğretmenlerin aydınlığın simgesi, toplumun bütün kesimlerine yol gösteren birer önderi olduğunu belirterek şöyle konuştu;

“Öğrencileri yetiştirmenin yanında çağımızın gereklerine ve eğitim anlayışına uygun olarak kendini de yenileme ve geliştirme gayretlerinden eminim. Kendini geliştiren ve ufku açık öğretmenlerimiz sayesinde ülkemiz, aydınlık yolda yürümeye devam edecektir.

Bu vesileyle; bugüne kadar bu kutsal görevi büyük bir özveri içerisinde yerine getirmiş öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Şehit Öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten duygularımla kutluyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa