SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Okullar çiçek açacak

Okullar çiçek açacak
Bu haber 05 Ekim 2020 - 0:40 'de eklendi ve 109 kez görüntülendi.

İlçemizde “Okullar Çiçek Açsın” projesi kapsamında ilçe merkez ve kırsal mahallelerinde yer alan 15 okulun tamir ve tadilat işlemleri gerçekleştirildi.

Kaymakam Ramazan Polat’ın desteğiyle “Okullar Çiçek Açsın” projesi kapsamında alınan boyalarla ilçemiz merkez ve kırsalında bulunan 15 okulun bütün sınıfları, koridorları, dış duvar ve bahçe duvarları boyandı, temizlik işleri tamamlandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, eğitime verdiği katkılardan dolayı Kaymakam Polat’a teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Belirlediğimiz 15 okulumuzun tamir ve tadilat işlerinin çok acil yapılması gerekiyordu. Biz de durumu Kaymakamımıza arz ettik. Kendisi de sağolsun duruma kayıtsız kalmayarak gerekli çalışmaların hemen başlaması talimatını verdi. Bu sayede 15 okulumuzun iç, dış ve bahçe duvarları ile bütün sınıfların boya badana işleriyle temizlik işleri tamamlanarak, yeni eğitim öğretim yılında daha sağlıklı hale getirildi. Bu çocuklar, bizim çocuklarımız. Hepimiz gereken hassasiyeti göstermeliyiz. Özellikle bu pandemi sürecinde çocuklarımızın temizliğine daha fazla özen göstermeliyiz. Öğretmen ve öğrencilerimiz adına ilçemiz Kaymakamı Ramazan Polat’a tekrar teşekkür ediyorum.”

Kaymakam Ramazan Polat da çalışma boyunca emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa