SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Okullarımıza oyun parkı yapılacak

Okullarımıza oyun parkı yapılacak
Bu haber 11 Kasım 2018 - 23:48 'de eklendi ve 163 kez görüntülendi.

İlçemiz kırsalındaki okullara oyun parkı yapılacak. Bu doğrultuda kırsal mahallelerdeki dört okula park malzemeleri geldi.

İlçedeki sorunların çözümü için büyük emek sarf eden ve vatandaşlarla da sık sık bir araya gelerek sorunları dinleyen Kaymakam Nazlı Demir, okulların eksikliklerini de gidermek için büyük bir özveri ile çalışmaya devam ediyor.

Özellikle kırsal mahallelere yaptığı ziyaretlerde eğitim-öğretim gören öğrenciler ile bir araya gelerek onlarla yakından ilgilenen Kaymakam Demir, bu bölgedeki çocukların mahrum kaldığı oyun alanları için çalışma başlattı.

Bu kapsamda Diyarbakır Sur ve Yenişehir Belediye Başkanları ile irtibata geçen Kaymakam Demir, ilçemize bağlı dört kırsal mahalledeki okullara oyun parkı yapılmasını sağladı.

Petekkaya, Aynalı, Yayıklı ve Kuyu mahallelerine yapılacak parklar için malzemeler, belediyelerden temin edildi. Oyun parkı malzemelerin montajı yapılarak çocukların kullanımına hazır hale getirilecek. Oluşturulacak parklarla, şimdiye kadar oyun parkında oynamamış olan ve kırık malzemelerde oynayan çocuklar, çocukluklarını doyasıya yaşayabilecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa