SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Okulların sorunları konuşuldu

Okulların sorunları konuşuldu
Bu haber 24 Şubat 2019 - 23:47 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.

Kaymakam Nazlı Demir, okul aile birliği başkanları ile bir araya gelerek okulların sorunlarını konuştu.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan ile birlikte okul aile birliği başkanları ile Kaymakamlık konferans salonunda bir araya geldi.

İlçemizde gerek merkezde olsun gerek kırsalda okulları ziyaret ederek okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya geldiklerini belirten Kaymakam Demir, bu ziyaretler esnasında sorunların ve sıkıntıların konuşulduğunu söyledi. Kaymakam Demir,

“Yine de okul sayımızın fazla oluşu ve zaman darlığı nedeniyle gidemediğimiz okullar olduğu gibi, bir de okullarımız ile ilgili sıkıntı veya herhangi bir sorun varsa sizlerden dinlemek istiyoruz. Sizler hem öğrenci velileri olarak hem de okul idaresi ile yakından ilişki kuran insanlar olarak bizden çok fazla daha gözlem ve bilgi edinme şansınız oluyor.

Biz de sizlerle bir araya gelerek okullarımızda yaşanan sıkıntılar veya sorunlar varsa birlikte tespit ederek çözüm üretmek istiyoruz. Bu konuda sizin de fikirleriniz bizler için çok önemli” dedi.

Kaymakam Demir’in konuşmasının ardından okul aile birliği başkanlarından okullarda yaşanan sorunlar veya eksikler tespit edildi. Bu doğrultuda Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından rapor oluşturularak çözümler üretilmesi kararlaştırıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa