SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Okullarla yakından ilgileniyor

Okullarla yakından ilgileniyor
Bu haber 11 Ekim 2021 - 9:05 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.

İlçemiz Kaymakamı Ramazan Polat, kırsal mahallelerdeki okulları ziyaret ederek sorunları yerinde tespit ediyor.

Kaymakam Ramazan Polat, kırsal mahallelerdeki Yaylacık, Harabe, Güzel, Dilekpınar, Kuyu Mahallesi Şehit Yaşar Karadağ İlkokulu ve Elifuşağı ilkokullarını ziyaret etti.

Okullarda incelemelerde bulunan Kaymakam Polat, öğrencilerden kendilerinden bir istekleri olup olmadığını da soran Kaymakam Polat, çocuklara mesafe, maske ve hijyen kurallarına dikkat etmeleri gerektiğini de vurguladı.

Gittiği okullarda okul yöneticileri ve öğretmenlerle de bir araya gelen Kaymakam Polat, okuldaki eksiklikler ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bu dönemde öğretmenlere büyük görev düştüğünü belirten Kaymakam Polat, hem okulların eksikliklerinin giderilmesi hem de öğretmenlerin isteklerinin yerine getirilmesi için yetkililere talimat verdi.

Öğrencilerin temizlik, sosyal mesafe kurallarına uyması için öğretmenlerin titizlikle çalışma yürütmesini isteyen Kaymakam Polat, herkese bu dönemde büyük görevler düştüğünü söyledi. Ziyaretler esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan da Kaymakam Polat’a eşlik etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA